Problem Krakowa to coraz większa rzesza kierowców

muscle-car-1450136-639x324Na pewno jednym z najważniejszych problemów w Krakowie jest coraz większa rzesza kierowców, co za tym idzie samochodów przez co natężenie na ulicach tego miasta systematycznie wzrasta.

Nie jest jednak tak, iż nikt nie robi nic w tym kierunku aby sytuacja miała ulec swoistej poprawie, wręcz przeciwnie na przestrzeni ostatnich lat wdrożono wiele ciekawych koncepcji. Nie chodzi wyłącznie o rozwiązanie zagadnienia jakim jest transport samochodem, lecz dostrzeżenie innych możliwości na przemieszczanie się po Krakowie, w komfortowy oraz wygodny a także bezpieczny do tego sposób.

Rozwój miasta uzależniony jest w dużym stopniu od infrastruktury drogowej, tym bardziej tej która odgrywa ogromną rolę w aspekcie typowo gospodarczym, zapewnienie dojazdu do stref przemysłowych to tylko jedno z rozwiązań jakie wdrożono w życie.

Należy jednak na ten temat spoglądać przez pryzmat pozytywnych zmian jakie wszystkim wyszły na dobre, zarówno dla osób które każdego dnia przemieszczają się po tym mieście, jak i tych którzy robią to sporadycznie, czyli od przysłowiowego wielkiego święta. Oznaczenie ulic oraz zastosowanie sygnalizacji, dało jak najbardziej zamierzony efekt, akurat co do tego nie ma jakichkolwiek wątpliwości.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.